- PDG13C0080TFFJ
PDG13C0080TFFJ
Cutler-Hammer / Eaton
Power Defense Molded Case Circuit Breaker - Globally Rated - 3 Pole - 80A - 600VAC - 18kA/480V - Frame 1 - T-M (Fxd-Fxd) TU Tr ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Power Defense Molded Case Circuit Breaker - Globally Rated - 3 Pole - 80A - 600VAC - 18kA/480V - Frame 1 - T-M (Fxd-Fxd) TU Trip Type.