VSBU-120-12
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 12V@10 A - 120W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VSBU12012
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CUI Inc.
  • Part No:
    VSBU-120-12
  • Alias/AKA:
    VSBU-120-12
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    40
  • Dimensions LxWxH:
    3 x 5 x 1.28 in