VOF-225-12
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 12V@18.75 A - 225W
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: VOF22512
  • Part No:
    VOF-225-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimensions LxWxH:
    5 x 3 x 1.378 in