VOF-20B-S15
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame, Board Mount - 15V@1.3A - 19.5W
Description +
Search Keywords: VOF20BS15
  • Part No:
    VOF-20B-S15
  • Alias/AKA:
    VOF-20B-S15
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dimensions LxWxH:
    2.331 x 1.665 x 0.902 in