VOF-180-48
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 48V@3.75 A - 180W
RoHS Compliant
Discontinued
Description +
Search Keywords: VOF18048
  • Part No:
    VOF-180-48
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimensions LxWxH:
    4 x 2 x 0.75 in