VOF-180-24
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame - 24V@7.5 A - 180W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VOF18024
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CUI Inc.
  • Part No:
    VOF-180-24
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimensions LxWxH:
    4 x 2 x 0.75 in