VMS-180-48
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - Open Frame, Chassis Mount - 48 V@3.75 A - 180W
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VMS18048
  • Part No:
    VMS-180-48
  • Alias/AKA:
    VMS-180-48
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    96
  • Dimensions LxWxH:
    4 x 2 x 0.75 in