VHB200W-Q24-S48
CUI Inc.
200 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 48 Vdc, 4.2 A, 200 W, 10~36 ...
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
200 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 48 Vdc, 4.2 A, 200 W, 10~36 Vdc Input Range