VHB150W-Q24-S24
CUI Inc.
150 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 24 Vdc, 6.5 A, 156 W, 9~36 V ...
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
150 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 24 Vdc, 6.5 A, 156 W, 9~36 Vdc Input Range