VHB100W-Q24-S5
CUI Inc.
100 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 5 Vdc, 20 A, 100 W, 9~36 Vdc ...
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
100 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 5 Vdc, 20 A, 100 W, 9~36 Vdc Input Range