VHB100W-Q24-S48
CUI Inc.
100 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 48 Vdc, 2.08 A, 100 W, 9~36 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
100 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 1/2 Brick, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 48 Vdc, 2.08 A, 100 W, 9~36 Vdc Input Range