VDRS-100-12
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - DIN Rail - 12V@7.5A - 90W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: VDRS10012
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CUI Inc.
  • Part No:
    VDRS-100-12
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Grade:
    Commercial
  • Dimensions LxWxH:
    3.9 x 2.17 x 3.54 in