VBT1-S24-S15-SMT-TR
CUI Inc.
1 W, 1:1 Input Range, Single Unregulated Output, 1K Vdc Isolation - 15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +