VAWQ6-Q48-S3R3H
CUI Inc.
6 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 24 Pin DIP, 3000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 1 A, 3.3 W, 18~ ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
6 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 24 Pin DIP, 3000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 1 A, 3.3 W, 18~72 Vdc Input Range