VAWQ6-Q24-D12H
CUI Inc.
6 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 24 Pin DIP, 3000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 12/-12 Vdc, 0.23 A, 6 W, ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
6 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 24 Pin DIP, 3000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 12/-12 Vdc, 0.23 A, 6 W, 9~36 Vdc Input Range