VAWQ3-Q24-D5H
CUI Inc.
3 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 24 Pin DIP, 500/1500/3000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 5/-5 Vdc, 0.3 A ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
3 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 24 Pin DIP, 500/1500/3000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 5/-5 Vdc, 0.3 A, 3 W, 9~36 Vdc Input Range