PYB15-Q24-S24-H-T
CUI Inc.
15 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1,500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 24 Vdc, 0.625 A, 15 W, 9~36 Vdc In ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
15 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1,500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 24 Vdc, 0.625 A, 15 W, 9~36 Vdc Input Range