PYB10-Q48-D12
CUI Inc.
10 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 12/-12 Vdc, 0.42 A, 10 W, 18~75 Vdc ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
10 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 12/-12 Vdc, 0.42 A, 10 W, 18~75 Vdc Input Range