PVQ100W-O72-S15-D
CUI Inc.
DC-DC Converter - 15 VDC - 6.7 A - 100 W - 12~160 VDC Input Range - DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +