PSK-15W-24
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 15 W - 24 Vdc - Single Output - Encapsulated PCB Mount - Input 85 to 305 VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +