PRD15-Q48-S3-N-D
CUI Inc.
15 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 2250 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 0.5~5.0 A, 16.5 W, 18~75 Vdc In ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
15 W, 4:1 Input Range, Single Regulated Output, 2250 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 0.5~5.0 A, 16.5 W, 18~75 Vdc Input Range