PDQ30-Q24-S3-D
CUI Inc.
30 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 3.3 Vdc, 7.5 A, 24.75 W, 9 ~ 36 Vdc
Description +