PDQ10-Q48-D12-D
CUI Inc.
The PDQ10-Q48-D12-D is a 10W isolated DC-DC converter with a 48V nominal input and regulated ±12V dual outputs.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +