PDQ10-Q24-S5-D
CUI Inc.
10 W, 4:1 Input Range, Single/Dual Regulated Output, 1500 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 5 Vdc, 2.0 A, 10 W, 9 ~ 36 Vdc
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +