PCN2-S5-S15-S
CUI Inc.
2 W, 1:1 Input Voltage Range, Single/Dual Unregulated Output, 7 Pin SIP, 1,000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 15 Vdc, 0.134 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
2 W, 1:1 Input Voltage Range, Single/Dual Unregulated Output, 7 Pin SIP, 1,000 Vdc Isolation, Dc-Dc Converter - 15 Vdc, 0.134 A, 2 W, 4.5 ~ 5.5 Vdc Input Range