PCM-400-12-U
CUI Inc.
AC/DC Power Supply - 1 Output - U-Frame - 12V@33.33 A - 400W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PCM40012U
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CUI Inc.
  • Part No:
    PCM-400-12-U
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Dimensions LxWxH:
    6 x 4 x 1.5 in