AE15-EW-S15
CUI Inc.
DC-DC Converter - 15 VDC - 1 A - 15 W - 100~1000 VDC Input Range - 5 Pin DIP
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +