MXO45HS-2C-66M666600
MXO45HS-2C-66M666600
CTS Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MXO45HS-2C-66M6666
CTS Corporation
TH Crystal Oscillator 66.6666MHz 5V 30pF 4-Pin Metal DIP Tray
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +