MXO45-3C-32M0000
CTS Corporation
Oscillator XO 32MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
Description +
Search Keywords: MXO453C32M0000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CTS Corporation
  • Part No:
    MXO45-3C-32M0000
  • Alias/AKA:
    MXO45-3C-32M000000
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Type:
    Crystal Oscillator
  • Mounting:
    Through Hole
  • Supplier Package:
    Metal DIP
  • Pin Count:
    4
  • Load Capacitance:
    50 pF
  • Operating Temperature:
    -20 to 70 °C