CB3LV-5I-50M000000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 50 MHz - ±25ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Le ...
Description +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 50 MHz - ±25ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.