CB3LV-3I-74M2500
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 74.25 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No ...
Description +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 74.25 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.