CB3LV-3I-25.0000-T
CTS Corporation
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Description +
Search Keywords: CB3LV3I250000T
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CTS Corporation
  • Part No:
    CB3LV-3I-25.0000-T
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Load Capacitance:
    50 pF
  • Dimension:
    7 x 5 x 1.8(Max) mm
  • Frequency Stability:
    ±50 ppm
  • Frequency Aging:
    ±5 ppm/(1st) Year