CB3LV-3C-64.0000-T
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 64 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Le ...
Description +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 64 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.