CB3LV-3C-3.6864-T
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 3.6864 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 12mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - N ...
Description +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 3.6864 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 12mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.