CB3LV-2I-16M384000
CB3LV-2I-16M384000
CTS Corporation
In Stock: 5,000
Minimum Order: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CB3LV-2I-16M3840
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 16.384 MHz - ±100ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 12mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 16.384 MHz - ±100ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 12mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.