CB3-3I-10.0000-T
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 10 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 5V - 25mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 10 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 5V - 25mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.