746X101103JP
CTS Corporation
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C BUS 10-Pin 1206 Convex SMD T/R
Description +
Search Keywords: 746X101103JP
  • Part No:
    746X101103JP
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Termination Style:
    Convex
Tools/3D Models +
Product Guides +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 3,689
Can Ship immediately Buy all 3,689 in-stock or the regular minimum order quantity of 10000