745C101153JP
CTS Corporation
Res Thick Film Array 15K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±250ppm/°C BUS 10-Pin 2512 Concave SMD T/R
Description +
Search Keywords: 745C101153JP
  • Part No:
    745C101153JP
  • Resistance Value:
    15 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C