745C101103J
CTS Corporation
Chip Resistor Array - 10 kOhm - ±5% Tolerance - Bussed - 8 Resistors - 63mW/Element - ±250ppm/°C - 2512 (6432 Metric), Concave ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Chip Resistor Array - 10 kOhm - ±5% Tolerance - Bussed - 8 Resistors - 63mW/Element - ±250ppm/°C - 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals.