742C163330JP
CTS Corporation
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.5W(1/2W) A±200ppm/A°C ISOL 16-Pin 2506(8 X 0603) Concave SMD Medical T/R
Description +
Search Keywords: 742C163330JP
  • Part No:
    742C163330JP
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C