742C163104JP
CTS Corporation
Res Thick Film Array 100K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C ISOL 16-Pin 2506(8 X 0603) Concave SMD T/R
Description +
Search Keywords: 742C163104JP
  • Part No:
    742C163104JP
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C