741X083510JP
CTS Corporation
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R
Description +
Search Keywords: 741X083510JP
  • Part No:
    741X083510JP
  • Resistance Value:
    51 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C