445W31D12M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 12MHz ±30ppm - Temp Stability: ±10ppm/°C 0°C to +50°C - 18pF - 50 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +