445I33J24M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 24MHz ±30ppm - Temp Stability: ±30ppm/°C -40°C to +85°C - 9pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +