445C32F12M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 12MHz ±30ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -20°C to +70°C - 24pF - 50 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +