445C25D12M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 12MHz ±20ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -20°C to +70°C - 18pF - 50 ohms - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: 445C25D12M00000
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    CTS Corporation
  • Part No:
    445C25D12M00000
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Standard Frequency:
    12 MHz
  • Load Capacitance:
    18 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±20 ppm
  • Supplier Package:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -20 to 70 °C