445C23H27M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 27MHz ±20ppm - Temp Stability: ±30ppm/°C -20°C to +70°C - 32pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +