445C22C24M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 24MHz ±20ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -20°C to +70°C - 16pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +