435F200YYIET
CTS Corporation
SMD Crystal - 20.00000000 MHz ±25ppm - Temp Stability: ±25ppm/°C -40°C to +85°C - 20pF - 40 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +