435F10015IDT
CTS Corporation
SMD Crystal - 10.00000000 MHz ±10ppm - Temp Stability: ±50ppm/°C -40°C to +85°C - 18pF - 100 ohms - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +